4 listopad 2020

Przypadkiem wstąpił na budowę

fot. KMP Kielce
Kryminalni z Komisariatu Policji IV w Kielcach zatrzymali we wtorek 35- letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ten jest podejrzany o kradzież elektronarzędzi z terenu budowy w centrum Kielc. Jak wynika z policyjnych ustaleń, do zdarzenia doszło 6 października.
REKLAMA

O tajemniczym zniknięciu elektronarzędzi funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komisariatu przy ul. Śniadeckich dowiedzieli się w miniony wtorek. Przedstawiciel firmy wykonującej prace budowlane w centrum miasta poinformował mundurowych, że z pomieszczenia magazynowego ktoś najprawdopodobniej ukradł elektronarzędzia. Zgłaszający wycenił straty na 3500 złotych, a kryminalni niezwłocznie przystąpili do rozwiązania tej zagadki. Policjanci ustalili, że rabuś na budowie pojawił się 6 października. Po nitce do kłębka, prześledzili każdy jego następny krok, by ostatecznie we wtorkowy poranek złożyć mu wizytę. Notowany już w przeszłości 33- latek nie krył zdziwienia na widok mundurowych, jednak nie miał wątpliwości jaki jest tego powód. Kielczanin został zatrzymany i trafił na przesłuchanie.

33- latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz śledczy ustalają, gdzie znajdują się skradzione elektronarzędzia. Mężczyzna wkrótce też stanie przed sądem, a grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
świętokrzyskie
27553
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kielcach

kiedy
2021-02-07 20:30
miejsce
Hala Legionów, Kielce, Leszka...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 19:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury, Kielce,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-07 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-17 19:00
miejsce
Wojewódzki Dom Kultury, Kielce,...
wstęp biletowany