13 listopad 2019

Przed premierą „Krainy Lodu 2”: na to czekają miliony młodych widzów

"Frozen 2”, disneyowska animowana produkcja miała już prapremierę w swojej ojczyźnie. Polscy fani Elsy, Anny i bałwanka Olafa muszą poczekać jeszcze kilka dni. Do naszych kin film trafi 22 listopada. Czy będzie takim samym hitem jak „jedynka”, której bohaterowie są kochani i dobrze sprzedawani od 2013 roku?
REKLAMA
Z okazji zbliżającej się premiery Wirtualna Polska przypomina drobne wpadki realizatorów, które w animacji wyłapywali najczujniejsi znawcy. Wiadomo, że tylko skrupulatne, wielokrotne oglądanie obrazu filmowego pozwala odnaleźć drobne szczegóły, które uznać można za niedopatrzenie lub celowy zabieg, a z kolei jedynie wyjątkowe filmy chce się oglądać nieskończoną ilośc razy.

Fani zauważyli więc w końcu, że bywa, że w niektórych scenach warkocz Elsy dziwnie się układa, a Anna w słynnej piosence „Pierwszy raz jak sięga pamięć” opada w tańcu na kanapę, której wcześniej nie umieszczono w animowanej komnacie.
Pomyłki przysparzają filmowi dodatkowych odtworzeń w sieci - linki do scen z błędami polecają sobie fani filmu na forach, generując miliony odtworzeń.

Czy „dwójka” będzie budziła takie same emocje i odświeży miłość młodych kinomaniaków? Okaże się za kilka dni.


Źródło: WP film
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kielcach

kiedy
2020-02-29 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 18:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury - Scena...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Hala Widowiskowo-Sportowa, Kielce,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury - Scena...
wstęp biletowany