Barbara Kurdej-Szatan w jacuzzi. Zdjęcie na instagramie zachwyciło fanów

By Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73) - Barbara Kurdej - Szatan ..., CC BY-SA 2.0
Wielbiciele aktorki jednogłośnie uważają, że z mężem tworzą najbardziej dobraną parę w polskim show-biznesie. Po miesiącach pracy w końcu udali się na zasłużony wypoczynek. Ich fani są zachwyceni.
REKLAMA
Ostatnimi czasy Barbara Kurdej-Szatan była naprawdę zabiegana. Treningi do „Tańca z Gwiazdami”, wizyty na planach „M jak Miłość” w Warszawie i w „W rytmie serca” w Kazimierzu Dolnym, plus występy w spektaklach Teatru Variete w Krakowie – to wszystko sprawiało, że aktorka była w ciągłych rozjazdach.
Kiedy nareszcie nadeszła chwila wytchnienia, pojechała z mężem i córką do podłódzkiego hotelu ze spa. Swój pobyt tam relacjonowała na Instagramie. Rodzina chodziła na spacery do pobliskiego lasu, ale nie zabrakło też rozrywek tylko dla małżonków.

Gdy na profilu aktorki pojawiło się ich zdjęcie z jacuzzi, posypały się setki komplementów od zachwyconych wielbicieli. „Piękna Basia, jak słodko", Jesteście wspaniałą parą", "Muszę przyznać szczerze, że wygląda pani rewelacyjnie", "Normalnie jak wasza pierwsza (chyba) randka" – pisali instagramerzy.

Źródło: WP Teleshow
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
świętokrzyskie
27553
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kielcach

kiedy
2021-02-07 20:30
miejsce
Hala Legionów, Kielce, Leszka...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 19:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury, Kielce,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-07 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-17 19:00
miejsce
Wojewódzki Dom Kultury, Kielce,...
wstęp biletowany