Wydarzenia

"Jestem za" i "Chłopak z Boysbandu"

dodano 2023-05-02 11:13:17
rozpoczęcie:
2023-05-26 19:00
miejsce:
Czerwony Fortepian, Kielce, Piotrkowska 12
bilety:

Takiego duetu jeszcze nie było! Na jednej scenie wystąpi Marlena Mysza oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. Jedno jest pewne będzie się działo! A ty nie możesz tego przegapić!

Marlena Mysza wystąpi ze swoim nowym programem "Jestem za". Zaprezentuje Wam swój pierwszy ale na pewno nie ostatni solowy materiał. Miłośnicy ciętych żartów, dynamicznych zwrotów akcji na pewno będę usatysfakcjonowani!

Arkadiusz Pan Pawłowski pochodzi z Gdańska i ze sceną jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Prime Time Wrestling, lider Kabaretu Pod Napięciem, ring announcer High League (wcześniej FAME MMA), konferansjer, streamer, internetowy influencer, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central. Ponad 137.000 obserwujących na instagramie. Jego program stand-upowy to połączenie czaru i lekkości (pomimo sporej wagi) z wielką dynamiką i żartem na każdą okazję i dla każdego widza.

* Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
* Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
* Ze względu na komfort widowni : Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.
* Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up: Marlena Mysza, Arkadiusz Pan Pawłowski
artyści:
Marlena Mysza, Arkadiusz Pan Pawłowski
Takiego duetu jeszcze nie było! Na jednej scenie wystąpi Marlena Mysza oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. Marlena Mysza wystąpi ze swoim nowym programem "Jestem za". Zaprezentuje Wam swój pierwszy ale na pewno nie ostatni solowy materiał. Miłośnicy ciętych żartów, dynamicznych zwrotów akcji na pewno będę usatysfakcjonowani! Arkadiusz Pan Pawłowski pochodzi z Gdańska i ze sceną jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Prime Time Wrestling, lider Kabaretu Pod Napięciem, ring announcer High League (wcześniej FAME MMA), konferansjer, streamer, internetowy influencer, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Kielce
6.8°C
wschód słońca: 04:27
zachód słońca: 20:44
Koronawirus
świętokrzyskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kielcach

kiedy
2023-06-05 19:00
miejsce
MASKA Incognito Club, Kielce, Rynek 5
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-10 19:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury - Scena...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-11 19:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury - Scena...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-12 17:00
miejsce
Kieleckie Centrum Kultury, Kielce,...
wstęp biletowany